Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Chata Čert

Jizerské hory

Josefův Důl 78
Josefův Důl, 468 44

GSM: +420 602 720 164
E-mail: chata.cert@centrum.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Celkový počet pokojů: 8
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, vícelůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti možnost vaření gril, ohniště taneční parket kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: polopenze plná penze

Chata Čert v Josefově Dole nabízí ubytování ve dvou až šestilůžkových pokojích. Chata se nachází 500 metrů od Jizerské magistrály. 50 metrů od chaty je dětský vlek, v blízkosti je také 700m sjezdovka s umělým zasněžováním pro dospělé. Dojezd k chatě na lyžích bez šlapání. Ideální možnost výletů na kole, pěší turistika, sběr brusinek, táborák, vlastní pozemek na parkování i odpočinek na trávě.

Ubytování na chatě

Chata k pronajmutí poskytuje ubytování pro 26 osob v 8 ložnicích.

Ložnice a pokoje:

Dvou, tří, čtyř až šesti lůžkové pokoje.

Sociální zařízení: Vlastní sociální zařízení na pokojích.

Vytápění: Ústřední vytápění.

Doprava, parkování: Příjezd autem je možný přímo až k chatě. U chaty je vlastní parkoviště s dostatečnou kapacitou. V zimě je příjezd k chatě prohrnován pluhem, nicméně doporučujeme vzít si sněžné řetězy.

Stravování

Kuchyňka pro hosty pro vlastní vaření, snídaně, polopenze, plná penze.

V prvním patře chaty Čert je umístěna klubovna s barem a menším tanečním sálem. V baru se podávají alkoholické i nealkoholické nápoje a točené pivo.

Vybavení chaty

Chata Čert má vlastní lyžárnu, uzamykatelnou místnost na horská kola, vlastní kuchyni a společenskou místnost (jídelnu) se selským nábytkem pro 25 osob. Ve společenské místnosti (jídelně) je umístěna televize.

Wi – Fi připojení je v ceně.

Sušárna na boty s výhřevem, sušárna na prádlo s aktivním vysoušečem.

V zimním období po dohodě možno zajistit lyžařského instruktora pro děti.

Výlety, atrakce, zábava

V zimních měsících jsou v okolí chaty velmi dobré sněhové a lyžařské podmínky. V blízkosti je upravená běžecká lyžařská magistrála a několik vleků na sjezdové lyžování. Na sjezdových lyžích vyjedete přímo z chaty k vleku a sjezdové trati Lucifer (sjezdová trať má i umělé zasněžování) a z této sjezdové tratě opět přijedete na lyžích zpět k chatě Čert. Poblíž chaty je i dětský vlek pro nejmenší i trochu odrostlejší lyžaře.

V letních měsících je v okolí množství turistických cest vhodných i pro cykloturistiku. Koncem léta a začátkem podzimu jsou v okolních lesích dobré podmínky pro sběr hub. Při špatném počasí je možné navštívit města Liberec (18 km) a Jablonec nad Nisou (15 km). V těchto městech se nacházejí plavecké bazény, sportovní a relaxační centra, zoologická zahrada a další zajímavosti.

Pro školy možnost využít náš vlastní rozsáhlý travnatý pozemek (stavba stanů, sportovní vyžití, skalní vyhlídka).

Možnosti koupání: koupaliště Lučany nad Nisou, přehrada Bedřichov, přehrada Mšeno, koupaliště Tanvald, koupaliště Hejnice, přehrada Harcov, rybník Ferdinandov, Vesecký rybník - Tajch, vodní nádrž Fojtka, aquapark Centrum Babylon - Liberec, koupaliště Zlatá Olešnice, koupaliště Raspenava, koupaliště Obří sud - Javorník, lom Jílové u Držkova, koupaliště Nové Město pod Smrkem.

Blízká lyžařská střediska: Bukovka - Josefův Důl, Lucifer - Josefův Důl, Severák, Bedřichov - U Vodárny, Selský dvůr - Albrechtice, U PILY - Lučany nad Nisou, U Tomáše - Albrechtice, Bedřichov, Tanvaldský Špičák, Světlý vrch, Detoa - Albrechtice v Jizerských horách, Filip - Smržovka, Nová Ves nad Nisou, Desná - Černá Říčka, Hejnice - Ferdinandov.

Turistické cíle v okolí: Přehrada Josefův Důl, Vodní nádrž Souš.

Ceník ubytování / pronájmu
kapacita 26 osob - 8 ložnic

Letní sezóna: 1.5.- 30.9.
Zimní sezóna: 1.12. - 30.4.
Minimální délka ubytování 2 noci.

Ceny za týden za celou chatu

Zimní sezona: 45 000,- Kč

Letní sezona: 40 000,- Kč

Cena za víkend za osobu

Zimní sezona: 700,- Kč

Letní sezona: 600,- Kč

 

 Příloha

Fotogalerie

chata Čert

chata Čert

 
zimní chata Čert

zimní chata Čert

 
jídelna

jídelna

 
jídelna

jídelna

 
koupelna

koupelna

 
kuchyně

kuchyně

 
kamna

kamna

 
okolí chaty

okolí chaty

 
okolí chaty

okolí chaty

 
okolí chaty

okolí chaty

 
okolí chaty

okolí chaty

 
okolí chaty

okolí chaty

 
chata Čert v zimě

chata Čert v zimě

 
Okolí chaty

Okolí chaty

 
Okolí chaty

Okolí chaty

 
Okolí

Okolí

 
Okolí

Okolí

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load