Pod hrází – Martina Růtová

Celkový počet pokojů: 2
Druhy pokojů: 4 lůžkové
Počet 4 lůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek parkoviště
Doplňkové služby: praní, žehlení

Apartmány se nachází v obci Bedřichov bezprostřední blízkosti přehrady, nedaleko centrálního parkoviště, tenisových kurtů, lyžarského stadionu. Ideální místo pro zimní i letní dovolenou.

Poloha

Objekt se nachází "pod hrází" malé bedřichovské přehrady v blízkosti centrálního parkoviště a stanice Horské služby. Nedaleko se nabízí k využití 4 tenisové kurty, volejbalové a nohejbalové hřiště, lesní koupaliště nebo dětský koutek s průlezkami. Ideální místo pro pěší turistiku, houbaření a cykloturistiku (cca 250 km značených cyklotras). Na dohled upravené běžecké tratě – nástup na Jizerskou magistrálu. Lyžařské vleky vzdálené 600 m, možnost nočního lyžování při umělém osvětlení.

Ubytovací kapacita

Dva apartmány: jeden podkrovní apartmán s vlastním vchodem, jeden nový přízemní apartmán s vlastním vchodem. Součástí každého apartmánu je kuchyňský kout (vařič, nádobí, rychlovarná konev, lednička), koupelna se sprchovým koutem a WC; TV.

Poskytované služby

Parkování u objektu zdarma, úschovna lyží a kol, možnost stanování na zahradě, posezení u ohniště, míčové hry, trampolína. Zdarma WiFi.

Děti

Pískoviště s hračkami, dětský bazének, houpačka a potok na zahradě. Dětské hračky, nočník, cestovní postýlka,  krmící židlička.

Pod Hrází - kuchyňská linka

Pod Hrází - koupelna