Jizerské hory

Počet 2 lůžkových: 3
Počet 3 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 2

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa parkoviště parkoviště parkoviště
Doplňkové služby: snídaně směnárna

Penzion Pokorný nabízí kvalitní ubytování ve městě Jablonec nad Nisou v regionu Jizerské hory, v ceně pobytu je zahrnuta snídaně a WiFi. možnost parkování v garáži za poplatek 100,- Kč.

Penzion pokorný - ubytování:

Velikou předností penzionu je variabilita pokojů od 1lůžkových, po prostorné 5ti lůžkové apartmány se 2 ložnicemi + obýváčkem a kuchyňkou pro hosty.

Pokoje a apartmány jsou vkusně a účelně zařízeny, každý má svoje vlastní WC + sprchu, TV se SAT/kabel. Připojení na internet buď kabelem, nebo WiFi.

Penzion Pokorný – vybavení:

V teplých měsících mohou hosté penzionu využít k odpočinku a relaxaci zahradního posezení, stejně jako možnosti grilování, či opékání. Na zahradě pro děti také houpačka, trampolína, klouzačky. V létě možnost snídaně na terase, stolní fotbálek a šipky.

Parkování zdarma v pěti samostatně uzamykatelných garážích, popřípadě stání v uzamčeném dvoře.

Kvalitní snídaně a rekreační poplatky v ceně.

Penzion Pokorný – stravování:

Snídaně, která je v ceně ubytování, se podává ve stylově vybavené a zařízené jídelně. Tuto je možno využít i k posezení nad sklenkou vína.