Penzion Evelin

Druhy pokojů: 2 lůžkové, 4 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 1
Počet 4 lůžkových: 5

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby:

Penzion Evelin se nachází se v chráněné krajinné oblasti Jizerské hory. Je to penzion rodinného typu, ve kterém je příjemné posezení u venkovního grilu i s přáteli.

Možnost celoročního ubytování v penzionu Evelin s kapacitou 24 lůžek. Je vybaven kuchyňkou pro vlastní vaření, společenskou místností s TV a SAT, uzamykatelným parkovištěm, velkou zahradou s možností vypůjčení zahradního grilu. Můžete si zde uschovat své lyže, zapůjčit dětské postýlky, sáně, boby a pod. Na pokojích se nekouří a po dohodě zde můžete strávit volný čas i se svými mazlíčky.

Přímo v obci je několik lyžeřských vleků, upravené běžecké a cyklo trasy. Je zde ideální dovolená na horách jak v zimě tak i v létě.

U některých pokojů je součástí sociální zařízení ( u ostatních je společné ) + vlastní kuchyňka.
Při obsazení penzionu Evelin, ale i mimo obsazení, nabízí možnost ubytování v chaloupce u penzionu Evelin, která je umístěna hned vedle penzionu a má kapacitu 7 míst. Vhodné pro dvě rodiny, které se znají - přátelé nebo parta.

Penzion Evelin