Ski areál Mýtiny

GSM: +420 777 617 381
E-mail: chatasportski@gmail.com
Web: www.ski-mytiny.cz, www.chata-sport-ski.cz

snowboardová dráha slalomová trať lyžařská škola lyžařská škola parkoviště občerstvení občerstvení technická úprava svahu noční lyžování

Horská chata Sport Ski Vám nabízí vlastní lyžařský vlek POMA o délce 450 m vzdálený pouze 100 m od chaty v obci Kořenov, na rozhraní regionu Jizerské hory a Krkonoše.

Sjezdovka je upravovaná a osvětlená, možnost večerního lyžování, aniž byste sundali lyže, dostanete se pohodlně zpět k chatě.

Občerstvení přímo na sjezdovce nezklame děti, ani ty starší 18 let.

Pro návštěvníky vleku je parkování u chaty samozřejmě zdarma.

Prosinec - Březen Po - Ne 9:00 - 17:00
Provozní doba vleku je zcela závislá na počasí. Večerní lyžování při počtu od 5 lidí nejlépe po telefonické domluvě.

Lyžařské areály

Počet vleků / lanovek: 1