Krkonoše

Špindlerův Mlýn, 543 51

Výrazné izolované žulové bloky ční nad strmým svahem Velké Kotelní jámy v Krkonoších.

Harrachovy kameny (1421 m. n. m.) se nacházejí při cestě od Vrbatovy boudy na Kotel. Ze značené cesty od Harrachových kamenů je téměř kruhový výhled na Krkonoše, Jizerské hory, Trosky, a další.

Poloha: 1 km SZ od Vrbatovy boudy a 2 km SV od Dvoraček

Přístup: Přístup je možný pouze po značených turistických stezkách od Vrbatovy boudy a ze Dvoraček.

Harrachovy kameny, autor: Daniel Balogh

Harrachovy kameny, autor: Míra Chmela