Koupaliště Pecka

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: brouzdaliště
Vybavení: občerstvení, restaurace
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kurty, kuželky. bowling, stolní tenis, plážový volejbal

Venkovní bazén s kvalitní vodou na špičkové úrovni s ubytováním a možností občerstvení.

Venkovní bazén s upravovanou vodou má betonový břeh, betonové dno a travnatou pláž. Dále jsou zde dva antukové tenisové kurty, dvě antuková hřiště pro volejbal a nohejbal, hřiště na beachvolejbal, stolní tenis, ruské kuželky, tenisová škola či možnost občerstvení.

Hloubka: 1,0 - 2,1 m

Poloha: na severním okraji obce

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khshk.cz

Koupaliště Pecka