Koupaliště Nový Bor

Web: www.novy-bor.cz

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití:
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, dětský koutek
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, plážový volejbal

Koupaliště v Novém Boru ve svém areálu nabízí ubytování v autokempu, sportovní hřiště, tenisový kurt, plážový volejbal. V sousedství areálu je také sportovní hala s umělou lezeckou stěnou.

K dispozici jsou restaurace, umývárny, sprchy, WC, převlékárny. Okolí je vhodné pro pěší i cykloturistiku nebo houbaření.

Rozměry: 120 x 100 m

Hloubka: 2 m

Poloha: 1,5 km JZ od centra

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Koupaliště Nový Bor, autor: Město Nový Bor

Koupaliště Nový Bor