Penzion a apartmány Eva

Počet 2 lůžkových: 8
Počet 4 lůžkových: 16

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV ve společenské místnosti WiFi gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze směnárna

Penzion a apartmány Eva leží v Bedřichově v Jizerských horách. Penzion leží 600 m od ski areálu Malinovka. Zároveň je Bedřichov jedním z nástupních míst na Jizerské magistrále – několik desítek kilometrů upravované lyžařské stopy. Zároveň penzion Eva nabízí také ubytování v apartmánech.

Penzion Eva – ubytování

Penzion Eva nabízí ubytování s celkovou kapacitu 45 lůžek. Pokoje jsou vybaveny umyvadlem s teplou a studenou vodou, WC a sprchy jsou společné. V penzionu je k dispozici jídelna s TV a připojením na internet Wi-Fi, která také slouží jako společenská místnost.  Parkování je zdarma přímo u penzionu. K dispozici je místnost pro uložení lyží, kol a stolní tenis. Penzion je nekuřácký. Stravování je nabízeno formou plné penze. Ubytování je ideální pro rodiny, větší skupiny a školy.

Apartmány Eva – ubytování

Apartmány Eva mají celkovou kapacitu 30 lůžek v pokojích s vlastním sociálním zařízením, předsíní a sušákem. v apartmánech se nachází jídelna vybavená televizí + SAT, připojení na internet Wi-Fi a barem, kde jsou teplé a studené nápoje k dispozici po celý den. K dispozici je také vyhřívaná lyžárna a parkování přímo před apartmány zdarma. Stravování je zajištěno formou plné penze, nebo po domluvě polopenze.

Školní pobyty

Penzion Eva nabízí školní a zájmové pobyty pro předškolní děti, základní i střední školy. Stravování zahrnuje plné penze, svačiny dopoledne i odpoledne a pitný režim.

Penzion Eva – sjezdovka, autor: Miroslav HAVEL

Penzion Eva – sjezdovka