Jizerské hory

Počet vícelůžkových: 1
Počet apartmá: 4

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi možnost vaření konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení sauna dětské hřiště / dětský koutek hřiště půjčovna kol půjčovna lyží parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: masáže, rehabilitace konferenční služby

Horská chata Balada nabízí kvalitní ubytování v rekreačním středisku v Hraničné (Janov nad Nisou) v blízkosti sjezdových, běžeckých, cyklistických a turistických tratí. Ubytovací zařízení leží mezi městy Liberec a Jablonec nad Nisou, která skýtají další vyžití.

Horská chata Balada - ubytování:

Horská chata Balada nabízí ubytování ve 4 apartmánech:

Apartmán č. 1:
- nachází se v přízemí. Vlastní koupelna s toaletou, vedle pokoje je k dispozici velká kuchyně s chladničkou a mrazícím boxem, mikrovlnou troubou, sporákem se sklokeramickou deskou, troubou a rychlovarnou konvicí.

Apartmán č. 2:
- leží v 1.NP. Vlastní koupelna s toaletou, vlastní kuchyň s chladničkou a mrazícím boxem, mikrovlnou troubou, vařičem, rychlovarnou konvicí. Dřevěné schůdky a místnost v podkroví (variantní spaní).

Apartmán č. 3:

Apartmán č. 4:

Uvedené letní a zimní ceny jsou sezónní - mimo sezónu se cena pohybuje od 250 Kč do 590 Kč podle počtu osob, stáří osob, stáří předprodeje.

Horská chata Balada - společné prostory:

- světnice - společenská místnost - školící učebna
- velká společná kuchyně: s chladničkami a mrazícím boxem, mikrovlnou troubou, sporákem se sklokeramickou deskou a troubou, rychlovarnou konvicí pro společné vaření "ve velkém"
- sauna s přímým východem do sněhu, odpočívárna - herna, sušárna, kolárna - lyžárna, terasa se sezením, zahrada se zastřešeným grilem a ohništěm, dětské hřiště

Horská chata Balada - využití:

Rodinná rekreace se zázemím pro děti, firemní akce, soustředění sportovců, skupinové akce kamarádů, oslavy (svatby, jubilea) a přátelská setkání.