Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Penzion Bobovka

Jizerské hory

Pod Špičákem 580
Tanvald, 468 41

GSM: +420 602 320 964, +420 777 320 964
E-mail: helena.beranova@volny.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Celkový počet pokojů: 6

pokoj s vanou / sprchou TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Pension Bobovka se nachází v Jizerských horách na jižním svahu hory Špičák nad městem Tanvald.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pension je rodinného charakteru s příjemnou atmosférou. K dispozici je velká, plně vybavená kuchyně, společenská místnost s krbovými kamny a televizí. Možnost připojení na internet. U penzionu je vlastní parkoviště dostupné i v zimních měsících. Příjemné je také posezení na zahradě u ohně či grilování.

V bezprostřední blízkosti se nachází minigolf,tenisové kurty, bowling. V zimě kluziště, sjezdovka v dosahu 200 m sjezdovka Pionýrka se snowparkem, běžecké trasy, sportovní hala (po dohodě odvoz na běžecké či sjezdové tratě v okolí - v blízkosti Sjezdový areál Tanvaldský Špičák). Objekt má výbornou polohu a díky dostupnosti množství spotovišť je vhodný i pro soustředění sportovních klubů.

Příloha

Fotogalerie

Penzion Bobovka sauna

Penzion Bobovka sauna

 
Bobovka pokoj

Bobovka pokoj

 
Bobovka společenský pokoj

Bobovka společenský pokoj

 
Bobovka

Bobovka

 
Bobovka zblízka

Bobovka zblízka

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load