Penzion Bobovka

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 26
Celkový počet pokojů: 6

pokoj s vanou / sprchou TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa sauna dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Pension Bobovka se nachází v Jizerských horách na jižním svahu hory Špičák nad městem Tanvald.

Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Pension je rodinného charakteru s příjemnou atmosférou. K dispozici je velká, plně vybavená kuchyně, společenská místnost s krbovými kamny a televizí. Možnost připojení na internet. U penzionu je vlastní parkoviště dostupné i v zimních měsících. Příjemné je také posezení na zahradě u ohně či grilování.

V bezprostřední blízkosti se nachází minigolf,tenisové kurty, bowling. V zimě kluziště, sjezdovka v dosahu 200 m sjezdovka Pionýrka se snowparkem, běžecké trasy, sportovní hala (po dohodě odvoz na běžecké či sjezdové tratě v okolí - v blízkosti Sjezdový areál Tanvaldský Špičák). Objekt má výbornou polohu a díky dostupnosti množství spotovišť je vhodný i pro soustředění sportovních klubů.

Penzion Bobovka sauna

Bobovka pokoj