Prolínání – Sen o Jizerských horách aneb Smržovský jarmark a Den jizerskohorských jídel

Jizerské hory

Kostelní 892
Smržovka, 468 51

Telefon: +420 483 369 324, +420 483 369 325
E-mail: kulturni.stredisko@smrzovka.cz
Web: www.smrzovka.cz, https://www.facebook.com/knihovnasmrzovka/

Smržovský řemeslný jarmark a Den jizerskohorských jídel se každoročně konají v květnu ve městě Smržovka. K jarmarku patří i tradiční doprovodný program pro děti i dospělé, zpravidla to bývá divadlo, jízda na koních, výtvarné techniky, ukázky starých řemesel, prohlídka domácích i užitkových zvířat, ekologická výchova apod.

Květnová akce, která se koná v lesoparku u Parkhotelu a při níž se můžete těšit na ukázky řemesel, výstavu domácích zvířat, smržovskou hledačku, stánek smržovské knihovny, osvětový program v oblasti třídění odpadů, na dravce a sovy v letu, stánky s občerstvením a stan jizerskohorských jídel.

Prolínání dravci

Prolínání - jak žijí včely