Restaurace - Hostinec u Pytláka Hennricha

GSM: +420 776 353 522
E-mail: info@chatajizerka.cz
Web: www.chatajizerka.cz

Chata Jizerka a Hostinec u Pytláka Hennricha nabízejí ubytování a pohostinství na osadě Jizerka.

Hostinec a chata leží v malebném prostředí Jizerských hor v osadě Jizerka v blízkosti hory Bukovec.

Útulná hospůdka "U Pytláka Hennricha" je součástí chaty Jizerka, kde vám můžeme nabídnout jak tradiční českou kuchyni, tak i místní speciality: jizerské kyselo či hubník a další pochutiny k pivu a vínu. Na pípě točíme pivo Plzeň a Svijany a ve sklepě zraje kvalitní víno z moravských vinic vesnice Hlohovec. Na přání zhotovíme také vegetariánské pokrmy.

Kapacita hospůdky U Pytláka Hennricha je přibližně 30 míst. V prostorách hostince máte k dispozici free Wi-Fi připojení a v letních měsících je v provozu zahrádka s výhledem do údolí osady Jizerka.

Leden - Říjen Po - Ne 10:00 - 22:00
Prosinec Po - Ne 10:00 - 22:00

Kapacita: 35
Kapacita terasy: 36