Pytloun Design Hotel****

Počet 2 lůžkových: 15
Počet 3 lůžkových: 6

Klasifikace: ****
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze praní, žehlení masáže, rehabilitace

Pytloun Design Hotel**** s komfortně zařízenými pokoji a vlastní restaurací se nachází v klidné části města nedaleko centra Liberce.

Elegantní nekuřácké pokoje, maximální komfort a služby, zdarma hlídané parkoviště u hotelu, zdarma WiFi ve všech pokojích.

Restaurace roku 2012: Ve stylové restauraci Saiko Cuisine se podává vytříbená japonská a thajská kuchyně. Restaurace je vhodná ke konání firemních večírků, školení, rautů, svateb, rodinných oslav apod.  V letních měsících je otevřena venkovní terasa s dětským koutkem a zahrada s lavičkami.

Recepce je otevřena 24 hodin denně a pro pohodlí klientů nabízí ke koupi zboží denní potřeby. Hotel je vzdálen jen 0,5 km od české a mezinárodní restaurace v Pytloun Hotel*** Liberec a 1,5 km od wellness centra Luxury Island Spa v Pytloun Travel Hotelu***.

Ceník: https://www.pytloundesignhotel.cz/cs/pokoje/

Pytloun Design Hotel****