Koupaliště Kruh u Jilemnice

Jilemnice, 514 01

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: skokanský můstek
Vybavení: kabiny, převlékárny, WC, občerstvení, restaurace, dětský koutek, plavčík
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, stolní tenis, plážový volejbal

Přírodní koupaliště se nachází ve středu obce Kruh u Jilemnice v blízkosti tenisových kurtů. Koupaliště je napouštěno pitnou vodou.

Jedná se o umělou nádrž o velikosti cca 25 x 30m. Břeh pro odpočinek a slunění je travnatý. Návštěvníci mohou využít stánek s občerstvením, WC, šatny, hřiště na plážový volejbal či dětské hřiště.

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Koupaliště Kruh u Jilemnice, autor: Obec Kruh

Koupaliště Kruh u Jilemnice