Okruh z Hejnic za pomníčky Jizerských hor

Oldřichovské sedlo

Frýdlantsko

Hejnice

Na tomto turistickém okruhu Hejnic můžete navštívit spoustu pomníčků a pomníků, které jsou po okolí roztroušeny.

Délka trasy: 19,5 km

Průběh trasy: Hejnice, žel. stanice - Hejnice, kostel 0,5 km - Ferdinandov, Lesní restaurace 2 km - Svobodova smrt 5 km - Hausmannova smrt 6,5 km - Zabitý mládenec 7,5 km - Oldřichovské sedlo 9,5 km - Krejčíkova louka 11,5 km - Poledník 13,5 km - Bílá kuchyně 15 km - vodopád Bílého Štolpichu 15,6 km - Ferdinandov, Lesní restaurace 17,5 km - Hejnice, žel. stanice 19,5 km.

Oldřichovské sedlo

Bäumelův kříž