Koupaliště Košťálov

Web: https://koupaliste.kostalov.cz/

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: brouzdaliště, skokanský můstek
Vybavení: sprchy, WC, občerstvení, restaurace, dětský koutek, bezbariérový přístup
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kuželky. bowling, stolní tenis

Koupaliště v Košťálově leží na kraji obce pod zbytky hradní zříceniny Košťál.

Celý areál je nově zrekonstruován. Koupaliště má dětskou vodní skluzavku a 3 m skokanské prkno. Je zde zatravněné volejbalové hřiště, společné ohniště, dětské houpačky a samozřejmě také občerstvení. V areálu koupaliště se nachází kemp se šesti čtyřlůžkovými chatami. Pro karavany jsou zde vybudovány elektropřípojky a možnost stanování.

Rozměry: 70 x 30 m

Hloubka: do 3 m

Poloha: 1 km Z od obce Košťálov

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Květen - Září všechny dny v týdnu 10:00 - 22:00

10:00 - 16:00 Dospělí