Aquapark Špindlerův Mlýn

E-mail: info@aquaparkspindl.cz
Web: www.aquaparkspindl.cz

Typ zařízení: aquapark
Vyžití: brouzdaliště, dětský bazén, vířivka, tobogán, vodní atrakce
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, občerstvení, restaurace, masáže, rehabilitace, masáže, rehabilitace, dětský koutek, plavecká škola, plavčík, sauna, pára, sauna, pára
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, minigolf, plážový volejbal

Areál Aquaparku Špindlerův Mlýn Vám nabízí příjemnou relaxaci v rekreačním a dětském bazénu se třemi tobogány včetně člunového tobogánu. K dispozici jsou i malá a velká vířivka, divoká řeka, whirlpooly, masážní trysky, aqua bike aj.

V areálu dále můžete využít také wellnessČeká na vás finská sauna, parní lázeň a solná infrasauna, léčivá solná jeskyně i s částí pro děti. Využijte možnost sportovních a relaxačních masáží.