Koupaliště Klášter Hradiště nad Jizerou

Web: www.koupalistekempklaster.cz

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: brouzdaliště, skokanský můstek
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, dětský koutek, plavčík, internet
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kuželky. bowling, stolní tenis, plážový volejbal

Příjemné koupaliště se skokanskou věží. Děti do 6 let mají vstup zdarma. Možnost občerstvení.

Koupaliště se nachází v údolí potoka Zábrdky. Je zde venkovní betonová nádrž s mírně se svažujícím dnem, která je napouštěna vodou z podzemního vrtu. Areál má příjemný přírodní charakter s dostatkem zelených ploch i stromů. Občerstvit se můžete u stánků. V areálu je možné se ubytovat ve stanech, karavanech či pokojích.

Rozloha: 80 x 25 m
Hloubka: 0 - 3 m

Možnost zakoupení permanentky 10+2 vstupy zdarma.

Dospělí a děti nad 15let za 700,-Kč
Děti do 15let, vysokoškoláci (s platným průkazem)
důchodci a ZTP/P 500,-Kč