Koupaliště Jiřetín pod Jedlovou

Web: www.jiretin.cz

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: tobogán
Vybavení: sprchy, WC, občerstvení, restaurace, občerstvení, restaurace, sauna, pára
Možnosti sportovního vyžití: hřiště, kuželky. bowling, minigolf, petangue, plážový volejbal

Koupaliště je součástí sportovního areálu, který se nachází ve východní části obce v bezprostřední blízkosti lesa.

Nachází se zde venkovní bazén 25 x 9 m s protiproudem a s tobogánem. Návštěvníci mohou využít bar s občerstvením, sociální zázemí se sprchami a teplou vodou, posilovnu, saunu a tělocvičnu.

Další vyžití:
- hřiště s umělým povrchem a osvětlením

- tři kurty pro plážový volejbal

- minigolfové hřiště

- dětské hřiště

- velké ohniště s posezením a parketem

- půjčovna sportovního náčiní (tenisové rakety, badminton, pentanque, míče, minigolfové hole, ruské kuželky)

Venkovní bazén bývá otevřený zpravidla od 15. června do 31. srpna.

Plné vstupné:30,00 CZK
Dětské vstupné:15,00 CZK pro děti do 18 let