Hotel Grand, Tanvald

Celková kapacita lůžek: 30
Celkový počet pokojů: 12
Druhy pokojů: 1 lůžkové, 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup výtah
Doplňkové služby: snídaně

Hotel Grand nabízí ubytování v klidné obytné části města Tanvald, poblíž jeho centra a nedaleko hlavní mezinárodní silnice na Harrachov a dále do Polska. Tanvald se nachází v regionu Jizerské hory.

Hotel Grand byl postaven v roce 1936 a až do znárodnění sloužil jako jeden z nejprestižnějších hotelů v regionu a hostil řadu významných osobností. Nyní Vám po rozsáhlé rekonstrukci opět nabízí své služby.

Hotel Grand - ubytování:

Ubytování poskytuje hotel Grand v prostorných pokojích s vlastním sociálním zařízením a televizí se satelitním příjmem. K dispozici je rovněž konferenční salonek. Snídaně se podávají v hotelové restauraci od 7.00 do 10.00 hodin, kde je také možno zajistit celodenní stravování. Dle požadavků se realizují také bankety, firemní akce či oslavy.

Hotel Grand - stravování:

Restaurace Hotelu Grand se nachází v levé části přízemí. Doporučujeme pro klidnější posezení s přáteli, pro naše nejmladší zákazníky je připraven dětský koutek. Nekuřácké prostředí v době oběda je samozřejmostí.

Pizzerii Hotelu Grand naleznete v přízemí v pravé části hotelu. Pizzerie včetně barového posezení slouží k podávání svačin a obědů. Večer lze využít kulečníkový sál, šipky, stolní fotbal a nebo příležitostné taneční zábavy.

Hotel Grand - sport:

Díky výhodné poloze hotelu Grand se nabízí možnost širokého sportovního vyžití. V zimních měsících jsou k dispozici lyžařská střediska, v letních měsících je okolí hotelu vhodné pro turistiku, cykloturistiku nebo výlety do Jizerských hor, Krkonoš i známého Českého ráje.