Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Restaurace Česká chalupa

Česká chalupa, autor: Česká chalupa

Jizerské hory

Bedřichovská 1
Liberec, 460 14

Telefon: +420 482 750 387
GSM: +420 732 423 077
E-mail: ceska.chalupa@email.cz
Web: www.penzion-ceskachalupa.cz

Restaurace je součástí penzionu Česká chalupa, který se nachází v obci Rudolfov, mezi městem Liberec a oblíbeným turistickým a lyžařským střediskem Bedřichov, v regionu Jizerské hory.

Restaurace v penzionu slouží nejenom ubytovaným hostům, ale i všem těm, kteří se rádi dobře najedí a napijí v klidném, domácím a útulném prostředí. 

V létě venkovní posezení na zahrádce, stojan na kola pro cyklisty. V zimě můžete své lyže, saně a boby uschovat v uzamykatelné lyžárně.

Základním kamenem pokrmů je česká kuchyně, poctivé polévky, tradiční svíčková podle rodinného receptu, vynikající guláš s domácím houskovým knedlíkem, chutné a poctivé řízky a mnoho dalších, ke kterým se vždy přidá nějaká ta specialita a nevšednost v podobě dalších pokrmů. 

Příloha

Otevírací doba


Stravování

Kapacita: 46
Kapacita terasy: 20
Kapacita salónku: 45
Vybavení podniku: terasa, zahrádka, salónek, parkoviště, dětský koutek, taneční parket, wifi

Fotogalerie

Česká chalupa, autor: Česká chalupa

Česká chalupa

 
Česká chalupa, autor: Česká chalupa

Česká chalupa

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load