Restaurace Česká chalupa

GSM: +420 732 423 077
E-mail: ceska.chalupa@email.cz
Web: www.penzion-ceskachalupa.cz

Restaurace je součástí penzionu Česká chalupa, který se nachází v obci Rudolfov, mezi městem Liberec a oblíbeným turistickým a lyžařským střediskem Bedřichov, v regionu Jizerské hory.

Restaurace v penzionu slouží nejenom ubytovaným hostům, ale i všem těm, kteří se rádi dobře najedí a napijí v klidném, domácím a útulném prostředí.

V létě venkovní posezení na zahrádce, stojan na kola pro cyklisty. V zimě můžete své lyže, saně a boby uschovat v uzamykatelné lyžárně.

Základním kamenem pokrmů je česká kuchyně, poctivé polévky, tradiční svíčková podle rodinného receptu, vynikající guláš s domácím houskovým knedlíkem, chutné a poctivé řízky a mnoho dalších, ke kterým se vždy přidá nějaká ta specialita a nevšednost v podobě dalších pokrmů.

Kapacita: 46
Kapacita terasy: 20
Kapacita salónku: 45
Vybavení podniku: terasa, zahrádka, salónek, parkoviště, dětský koutek, taneční parket, wifi