Koupaliště Jetřichovice

Jetřichovice, 407 16

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: skokanský můstek
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, občerstvení, restaurace
Možnosti sportovního vyžití: hřiště

Přírodní koupaliště leží v nádherném prostředí Národního parku České Švýcarsko.

První polovina koupaliště s maximální hloubkou 1,3 metru je určena neplavcům. Druhá polovina je pro plavce a dosahuje maximální hloubky 2,5 metru. Koupaliště je napájeno vodou z potoka Chřibská a má travnaté pláže. Vybavení zahrnuje WC, převlékárny, možnost občerstvení a je zde hřiště pro volejbal. Oblast je vhodná pro turistiku a cykloturistiku.

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khsusti.cz v sekci Rekreační vody.

Koupaliště Jetřichovice