Restaurace Penzion Permon

GSM: +420 775 369 645
E-mail: penzionpermon@seznam.cz
Web: www.fania.cz

Restaurace Permon je součástí stejnojmenného penzionu, který se nachází v obci Albrechtice v Jizerských horách.

Restaurace v penzionu Permon je k dispozici nejen ubytovaným hostů, ale i všem příchozím, kteří si chtějí v Albrechticích v Jizerských horách dát něco dobrého. Restaurace nabízí po celý den výbornou domácí kuchyni i drobné občerstvení.

Pro hosty ubytované v penzionu Permon nabízí restaurace možnosti stravovaní od snídaně až po plnou penzi. Snídaně jsou podávány formou švédských stolů. Obědy a večeře zahrnují polévku a výběr ze tří jídel.

Restaurace Penzion Permon - další služby:

- letní sluneční terasa
- posezení u ohně, na přání možnost grilování selat a uzených krůt
- v restauraci je k dispozici bezplatné WiFi připojení
- restaurace Permon je oblíbeným cílem rodin s dětmi, protože součástí restaurace je velké dětské hřiště.

Duben -- zavřeno
Květen - Říjen všechny dny v týdnu 11:00 - 23:00
Listopad -- zavřeno
Prosinec - Březen všechny dny v týdnu 11:00 - 23:00