Česká Kamenice - Oleška - Srbská Kamenice

Zřícenina Kamenický hrad - Zámecký vrch u České Kamenice

Lužické hory a Žitavské hory

Česká Kamenice

Tato trasa z České Kamenice přes Olešku do Srbské Kamenice Vás zavede na spoustu turisticky zajímavých míst.

Průběh trasy: Česká kamenice, náměstí - Rabštejn 2,5 km - Veselé pod Rabštejnem, žel. zastávka 5 km - Stará Oleška 9,5 km - Nová Oleška 11,5 km - pomník havarovaného letadla 12,5 km - Srbská Kamenice, Muzeum opevnění 15,5 km - Filipov 21 km - Česká Kamenice, náměstí 24 km

Délka trasy: 24 km

Zřícenina Kamenický hrad - Zámecký vrch u České Kamenice