Lanový park koupaliště Kristýna, Hrádek nad Nisou

GSM: +420 728 012 142
E-mail: info@lanoveaktivity.com
Web: http://lanoveparky.com

Lanový park se nachází na koupališti Kristýna, na okraji města Hrádek nad Nisou.

Přijďte se podívat a užít si lezení v korunách stromů na různých lanových překážkách ve výšce 5 - 7 m nad zemí. Připraven je základní okruh jedenácti překážek a dvou lanovek, který si ovšem můžete prodloužit buď o 5 nebo o 8 dalších překážek.

Lanové parky jsou vhodné jak pro děti tak pro dospělé, jednotlivce i skupiny, školní kolektivy či táborníky, zkrátka všechny, kteří si chtějí vyzkoušet něco nevšedního a vzrušujícího. Pro nejmenší, ale i dospělé průstup s instruktorem. Pro individuální průstup je požadovaná minimální výška 130 cm.

Lanový park se nachází 1 km od Hrádku n. Nisou směrem na Žitavu (18 km od Liberce).

Dostupnost: autem - od Liberce po silnici č. 13, za Chrastavou odbočíte doprava na Hrádek n. N. (Zittau), za Grabštejnem pojedete rovně směr Zittau a na druhém kruhovém objezdu je již značená Kristýna. Lanový park je na pláži Střed.

Pro pohodlnější překonávání překážek doporučujeme pevnou sportovní obuv a sportovní oblečení. Vhodným doplňkem jsou cyklistické rukavice. Ostatní potřebné vybavení je možné zapůjčit.

Bližší informace, rezervace větších skupin a skupinové slevy na tel. +420 728 012 142 nebo info@lanoveaktivity.com

Červenec - Srpen všechny dny v týdnu 10:00 - 19:00
Otevírací doba v jiném termínu je po telefonické dohodě.

Lanové centrum Kristýna - kladina, autor: Štěpán Heger

Lanové centrum Kristýna - kladina

Lanové centrum Kristýna - kříže, autor: Štěpán Heger

Lanové centrum Kristýna - kříže