Koupaliště Jablonec nad Jizerou

Web: http://www.jablonec-krkonose.cz/sport/koupani

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: dětský bazén
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, občerstvení, restaurace, dětský koutek

Ve sportovním areálu Pilišťata naleznete od roku 1937 fungující městskou plovárnu, která byla na začátku sedmdesátých let minulého století přestavěna na koupaliště a vybavena nezbytným zázemím, jako je bufet, sprchy a převlékárny.

Od roku 1937 fungující městská plovárna byla na začátku sedmdesátých let minulého století přestavěna na koupaliště a vybavena nezbytným zázemím, jako je bufet, sprchy a převlékárny. Plavecký bazén má rozměry 50 x 25 m, maximální hloubka je 2 m. Dále se zde nachází dětské koupaliště se skluzavkou a travnatá pláž. Parkovací plocha je vzdálena cca 150 m.

Rozměry: 50 x 25 m.

Poloha: sportovní areál Pilišťata, 300 m od náměstí.

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Zdroj foto: http://www.jablonec-krkonose.cz/sport/koupani

Červen - Srpen všechny dny v týdnu 8:00 - 19:00
V letní sezoně otevřeno denně za příznivého počasí.