Jizerské hory

Celkový počet pokojů: 17
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji WiFi zahrada, terasa taneční parket venkovní bazén sauna půjčovna kol půjčovna lyží půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně praní, žehlení masáže, rehabilitace směnárna

Hotel V Nebi nabízí ubytování v regionu Jizerské hory, v obci Josefův Důl, která se rozkládá zhruba 10 km od Jablonce nad Nisou. Hotel leží v nadmořské výšce 800 m nad mořem.

Hotel V nebi - ubytování:

Hotel V Nebi nabízí pokoje evropského standartu, vybavené starožitným nábytkem, telefonem, barevným televizorem a vlastním sociálním zařízením. Je vhodný pro ubytování těch, kteří ocení krásu a pohodlí a zároveň si potřebují odpočinout, relaxovat, zlepšit svůj zdravotní stav a načerpat nové síly. Kromě klasických pokojů nabízí i VIP a Prezidentský pokoj.

Hotel V Nebi - stravování:

Kromě ubytování hotel V nebi nabízí i příjemné posezení ve stylové horské restauraci s krbem a barovým zákoutím. Ve zdejší kuchyni vaří jak typická česká jídla, tak i výběr z různých evropských specialit. Zvláštní pozornost si zaslouží sezónní nabídky lokálních specialit, hlavně zvěřinových. S radostí Vám zde uspořádají různé rodinné oslavy, svatby i romantické posezení ve dvou. Nabídnou Vám obměněný jídelníček z těch nejkvalitnějších surovin. Ubytovaní hosté mají možnost výběru stravování buď z jídelního lístku, nebo formou servírované tříchodové večeře v rámci polopenze.

Hotel V nebi - další služby:

• kavárna s krásným výhledem do údolí Josefova Dolu
• slunečná venkovní terasa
• wellness
• půjčovna horských kol a saní
• hotel V nebi  je připraven přijmout uzavřenou firemní či zájmovou skupinu a zajistit optimální podmínky pro nerušený průběh jak pracovní, tak oddechové části pobytu
• další služby po předběžné dohodě