Jizerské hory

Počet 4 lůžkových: 2
Počet apartmá: 2

Klasifikace: ***
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost gril, ohniště zahrada, terasa vybavení pro školení parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována bezbariérový přístup kreditní karty akceptovány trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze praní, žehlení konferenční služby

Rezervujte si hotelový pokoj vhodný pro obchodní i soukromé cesty! Umístění hotelu je velmi výhodné díky nedaleké rychlostní komunikaci vedoucí od Prahy a Turnova do Ústí nad Labem a dále na státní hranici se Spolkovou republikou Německo.

Budova hotelu je svou vnější stavbou inspirována stylem charakteristickým pro období třicetileté války za vlády vévody Alberta z Valdštejna. Interiér hotelu je stylově zařízen dobovou výzdobou při respektování moderních nároků hostů na komfort a hotelové služby.

Stravování je nabízeno ve stylové hotelové restauraci s kapacitou 45 míst, kde budete moci vychutnávat tradiční českou i mezinárodní kuchyni. Nevšední gastronomický zážitek umocňuje valdštejnská výzdoba z dob třicetileté války. V letní sezóně nabízí lákavé posezení na letní terase.

Připojení na internet je dostupné ve všech pokojích a veřejných prostorách zdarma, bez jakéhokoliv omezení po celou dobu ubytování.

Také zajistí pohodlné, bezplatné a hlavně bezpečné parkování přímo v areálu hotelu na ploše zpevněné zámkovou dlažbou. Parkovací kapacita: 30 osobních automobilů + 1 autobus.

Osobní přístup, stylové prostředí a dobrá dopravní dostupnost jsou největší výhodou.

Ceník: http://www.valdstejn.cz/cs/rezervace-1.html

Firemní akce

Hotel Valdštejn nabízí prostory pro pořádání firemních akcí a školení.

Kongresové vybavení

Technické vybavení: