Koupaliště Homole v Dolích

Koupaliště Homole, autor: Krajská hygienická stanice Libereckého kraje se sídlem v Liberci

Krkonoše

Poniklá, 512 42

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vyžití: dětský bazén
Vybavení: dětský koutek

Koupaliště Homole v Dolích u Poniklé je součástí sportovního areálu, který se nachází v krásném přírodním prostředí v horní části obce.

V areálu koupaliště s travnatou pláží se nachází také dětské hřiště a skluzavka. Část bazénu je vyčleněna pro koupaní dětí.

Rozměry: 50 x 25 m
Poloha: v horní části obce - v Dolích, směrem na Jablonec nad Jizerou

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Koupaliště Homole