Krkonoše

GSM: +420 733 524 790
E-mail: ploc@skiploc.cz, peterka@skiploc.cz, skola.skiploc@seznam.cz
Web: www.skiploc.cz

Půjčovna sportovních potřeb a skiservis Ploc nabízí rozsáhlý a početný sortiment - i pro skupinu nad 100 osob. Servis vypůjčeného materiálu je samozřejmě zdarma. Využívat lze také služby testovacího centra, broušení, mazání, seřizování vázání a drobné opravy + poradenství.

Firma se zabývá prodejem značkového zboží a servisem i půjčovnou lyží a kol. Skiservis Ploc dále disponuje lyžařskou školou s profesionálními instruktory.

Lyžařská škola vedená vyškolenými profesionálními instruktory ovládajícími AJ, NJ, RJ. Vlastní cvičné louky s vleky, úschovna lyží pro klienty, dobrá dostupnost na lyžařské vleky, slevy na vleky a další výhody. Výuka v kursech všech stupňů: sjezdové lyže, běžecké lyže, snowboarding, carving atd.
V zimním období denně od 8:30 do 18:00 hodin. Hlavní výuka probíhá od 10:00 do 12:00 a od 14:15 do 16:15 hodin, dále individuálně po dohodě s vedoucím.

Prodej sportovních potřeb a lyží v centru Harrachova na č.p. 620. Značkové zimní i letní sportovní zboží pro amatéry i profesionály, poradenství; půjčovna horských kol. Otevřeno denně od 9:00 do 18:00 hodin.

Půjčovna a prodejna sportovních potřeb v objektu Čertovka - Harrachov 608.
Lyže, snowboardy, kola, módní sportovní oděvy.