Krkonoše

Typ zařízení: venkovní koupaliště
Vybavení: občerstvení, restaurace
Možnosti sportovního vyžití: kurty

Koupaliště se nachází v údolí potoka 7 km od Hostinného.

Bazén s upravovanou vodou  nabízí koupání jak pro neplavce, tak plavce. Z vodních atrakcí je k dispozici skluzavka umístěná v části pro děti. Plochy pro slunění a odpočinek jsou travnaté, pravidelně udržované.
Prostředí je vhodné i pro pěší turistiku, cykloturistiku.

Vybavenost: Šatny, sprchy, WC, zahradní restaurace a stánky, sportoviště pro míčové hry, dětské hřiště, ohniště,  chatky pro ubytování, místa pro karavany a stany.

Rozměry: 50 x 25 m
Hloubka: 0,5 - 2,5 m

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khshk.cz.

Červen - Srpen --

Plné vstupné:40,00 CZK