Penzion Cilich

Celkový počet pokojů: 3
Druhy pokojů: 2 lůžkové
Počet 2 lůžkových: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa venkovní bazén sauna dětské hřiště / dětský koutek parkoviště parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně

Penzion Cillich se nachází v obci Kořenov na rozhraní dvou pohoří – Jizerské hory a Krkonoše.

Penzion Cilich – ubytování:

Penzion Cilich nabízí 3 dvoulůžkové pokoje, každý se dvěma přistýlkami. Pokoje mají vlastní sociální zařízení. Stravu je možné připravit v kuchyňce, která je spojená s jídelnou pro 12 osob a je zároveň společenskou místností s televizí a DVD přehrávačem. Parkování je možné u přímo u domu.

Penzion Cilich – ostatní nabídka:

Dále penzion Cilich nabízí saunu, bazén s nočním osvětlením a vířivkou, dětské pískoviště, prolézačky, houpačky a možnost grilování. V dosahu 100 – 200 m je autobusová zastávka, restaurace, potraviny, stánek PNS, lékař, informační centrum a bowling.  Penzion Cilich leží přímo u upravovaných lyžařských tras.

Turistické cíle v okolí:
Příchovice – rozhledna Štěpánka
Paseky nad Jizerou – Krkonošské muzeum, ski areál Paseky
Harrachov – Muzeum skla a sklárna s možností exkursí, pivní lázně, ski areál, Mumlavský vodopád
Jablonec nad Nisou -  Muzeum skla a bižuterie, krytý bazén, sportovní centrum Břízky

Penzion Cilich, autor: Marcela Přichystalová

Penzion Cilich