Sportovní areál Janovská sokolovna

Janov nad Nisou, 468 11

E-mail: info@janovskaops.net
Web: www.janovskaops.net

Sportovní areál Janovská sokolovna nabízí krytou tělocvičnu a venkovní sportoviště - fotbalové hřiště, antuku a beachvolejbal. Součástí areálu je i turistická ubytovna.

Sportovní areál se nachází v klidném místě u lesa, cca 500 m od centra obce Janov nad Nisou a zastávky MHD. Nabízí krytou tělocvičnu 14 x 24 m a venkovní hřiště na fotbal, multifunkční antuku na volejbal, nohejbal, tenis, pískový kurt na beachvolejbal. Součástí jsou také šatny a sprchy, po sportovním výkonu se můžete občerstvit v klubovně.

V sokolovně se nachází i turistická ubytovna a klubovna s možností stravování, což z areálu činí ideální místo pro sportovní soustředění v Jizerských horách. Náplň si tu najdete za každého počasí, využití sportovišť je zahrnuté v ceně pobytu.

Areál je vhodnou základnou pro turisty, lyžaře a cyklisty, poblíž jsou sjezdovky a nástupní místa běžeckých tratí/cyklotras Jizerské magistrály - Bedřichov a Severák.

V prostorách Janovské sokolovny je možné pořádat sportovních turnaje, plesy a jiné společenské akce.

Branka, autor: SA Janovská sokolovna

Branka

Janovská sokolovna, autor: SA Janovská sokolovna

Janovská sokolovna