Pytloun Penzion Zelený Háj

Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 3
Počet vícelůžkových: 1

pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV na pokoji možnost vaření parkoviště zvířata akceptována kreditní karty akceptovány
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Pytloun Penzion*** Zelený Háj s moderně zařízenými pokoji leží v klidné části města obklopen zelení. Penzion se nachází pouze 1,5 km od centra Liberce. Penzion je vhodný pro ubytování firemních zaměstnanců i rodin s dětmi. Město Liberec se nachází v regionu Jizerské hory.

V penzionu je možné pronajmout celý apartmán, samostatné pokoje či jednotlivá lůžka apartmánu. Pokoje lze pronajmout i dlouhodobě.

Zdarma parkoviště. Ubytování a rezervaci klientů zajišťuje recepce Pytloun Hotelu Liberec, která je vzdálena cca 0,5 km od penzionu.

Relaxaci zajistí wellness centrum Luxury Island Spa, které se nachází v Pytloun Travel Hotelu (3,5 km).

Pytlou penzion Zelený háj, autor: Pytloun Penzion Zelený Háj

Pytlou penzion Zelený háj