Terénní koloběžky – Yellow Point

GSM: +420 731 160 152
E-mail: office@ypoint.cz
Web: yellow-point.cz

S veškerou nezbytnou výbavou se vydáte lanovkou na Medvědín, odkud vás pak čeká nevídaný sjezd, během kterého si vyzkoušíte jízdu jak po asfaltových, tak i lesních cestách zpět do centra Špindlerova Mlýna přes hřeben Medvědína.

S veškerou nezbytnou výbavou a za doprovodu instruktora se vydáte lanovkou na Medvědín odkud vás pak čeká nevídaný sjezd, během kterého si vyzkoušíte jízdu jak po asfaltových, tak i lesních cestách zpět do centra Špindlerova Mlýna.

TERÉNNÍ KOLOBĚŽKY ZNAČKY KOSTKA – Tato koloběžka se dokonale vyřádí na lesních cestách a je rovněž ztělesněním výborné sjezdové koloběžky. Tento bytelný stroj je parťák do nepohody, který se nezalekne žádných podmínek. Důkazem je i to, že jej lze využít jako výbornou koloběžku na sníh. Jízda na ní vám zkrátka pokaždé vžene do žil koňskou dávku adrenalinu.

Terénní koloběžky: 250 Kč, 2 hodiny, instruktáž, helma, koloběžka

Ceny firemních akcí jsou kalkulovány na základe náročnosti akce a specifických požadavků klienta.

Terénní koloběžky, autor: archiv KHK

Terénní koloběžky