Horská chata Severák

Počet 2 lůžkových: 2
Počet 4 lůžkových: 1
Počet vícelůžkových: 1

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC společná koupelna TV ve společenské místnosti zahrada, terasa parkoviště zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Horská chata Severák nabízí ubytování přímo na vrcholu lyžařského střediska Severák – Hrabětice, v turistickém regionu Jizerské hory. Stravování je zajištěno v Bufetu U Pepika. A v sezonách pro ubytované formou polopenzí.

Horská chata Severák - ubytování:

Horská chata Severák je vybavena různě velkými pokoji. Pokoje mají společné sociální zařízení. U chaty Severák je vlastní parkoviště. K dopravě lze použít i spoje MHD z Jablonce n. Nisou. K dispozici je uzamykatelná místnost na uschování lyží nebo jízdních kol. Společenská místnost Vám dá pocítit neopakovatelnou atmosféru klasické horské boudy, neboť je vybavena masivním rustikálním nábytkem a velkým kamenným krbem.

Horská chata Severák – stravování:

Stravování je zajištěno přímo v horské chatě, a to včetně speciálního menu pro školy a dětské kolektivy.

Horská chata Severák – ostatní nabídka:

Horská chata Severák mimo levného ubytování nabízí i jedno z nejkrásnějších míst Jizerských hor. V Hraběticích najdete ideální podmínky pro sjezdové lyžování i běžecké lyžování.

V letních měsících jsou Hrabětice zase ideálním výchozím místem pro pěší turistiku nebo cykloturistiku.

Nejčastější turistické cíle jsou:
- přehrada Josefův Důl
- rozhledna Královka
- rašeliniště Na Čihadlech
- přehrada Černá Nisa
- město Jablonec nad Nisou
- město Liberec
- bobová dráha Janov nad Nisou

Školní pobyty

Kapacita: 30 lůžek, cena: dítě do 10 let 260,- Kč/noc včetně plné penze a pitného režimu. Při obsazení celé kapacity chaty sleva.

Severák