Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Čtyřkolky – Yellow Point

Yellow Point

Krkonoše

Svatopetrská 278
Špindlerův Mlýn, 543 51

GSM: +420 731 160 152
E-mail: office@ypoint.cz
Web: www.yellow-point.cz, www.facebook.com/ypoint.cz

Výlet na motorových čtyřkolkách s instruktorem – průvodcem po Špindlerově Mlýně a okolí pro vás bude zážitkem na jaký se jen tak nezapomíná. Celodenní výlety a akce v Podkrkonoší i po celé ČR.

Půjčovna Yellow Point disponuje 5 velmi kvalitními terénními čtyřkolkami CAN-AM, na kterých se účastníci vydávají na cestu terénem (v případě potřeby není problém zajistit i vyšší počet strojů, cena je pak kalkulována individuálně).

Čtyřkolky je možné využívat na uzavřeném okruhu či za doprovodu instruktorů po polních i lesních cestách formou několikahodinového až několikadenního výletu. Účastníky doprovází instruktoři na terénním motocyklu nebo čtyřkolce.

Terénní čtyřkolky jsou homologovány pro provoz po pozemních komunikacích, proto je řízení podmíněno vlastnictvím řidičského oprávnění na osobní automobil. Pro klienty, kteří nemohou či nechtějí sami řídit, je tu možnost jet na místě spolujezdce, neboť terénní čtyřkolky jsou dvoumístné.

Dále možno: Pokud si nebudete chtít umazat svou bundu, májí pro vás připraveny touringové bundy z nepromokavého materiálu osazeny chrániči loktů a ramen pro větší pocit bezpečí.

VÝLET DO PODKRKONOŠÍ – léto

Díky desetileté zkušenosti a perfektní znalosti terénu v Podkrkonoší je pro vás připravena trasa dlouhá cca 60 km, na kterou jen tak nezapomenete. A co vás čeká? Asfalt, polní cesty, bláto, brody atd. A když někde zapadnete, budete rádi, že máte s sebou partu kamarádů, kteří vám pomohou. Výlety jsou organizovány od jara do podzimu, respektive v závislosti na sněhových podmínkách.

  • Výlet v Podkrkonoší: 60 km, 1990 Kč, cca 2,5 hod., výlet v terénu a po silnici
  • Spolujezdec: 490 Kč

VÝLET PO ŠPINDLEROVĚ MLÝNĚ – zima

Někdo chodí pěšky, někdo jezdí vláčkem a někdo se vozí v kočáře taženém koňmi. A co takhle vyhlídková jízda po Špindlerově Mlýně na čtyřkolce? Pro vás je připraven výlet v délce cca 1 hodiny (cca 20 km) po krásách a vyhlídkách horského městečka.

  • Výlet po Špindlerově Mlýně: 1290 Kč, cca 1 hodina
  • Spolujezdec: 490 Kč

Ceny zahrnují: Instruktora – průvodce, čtyřkolku, helmu, rukavice, servis. Ceny firemních akcí jsou kalkulovány na základě náročnosti akce a specifických požadavků klienta.

Příloha

Fotogalerie

Yellow Point

Yellow Point

 
Yellow Point

Yellow Point

 
Yellow Point

Yellow Point

 
Yellow Point

Yellow Point

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load