Jizerské hory

Web: www.tenis-slovan.com

Počet kurtů: 4
Další možnosti: občerstvení, instruktor

Malebný tenisový areál Slovanu Liberec je nejstarším svého druhu v Liberci.

Tenistům jsou k dispozici čtyři kvalitní antukové kurty a tréninková zeď. Každý rok je povrch dvorců obnovován, čímž je kvalita kurtů udržována na nejvyšší úrovni. O dvorce se stará kvalifikovaný správce.

Zázemí tvoří krom baru a klubovny také prostorné šatny, sprchy, toalety. Samozřejmostí jsou lavičky v celém areálu, ze kterých je dobrý výhled na dění na kurtech.