Apartmán Sny pod jasany

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 4
Celkový počet pokojů: 1

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC možnost vaření zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek

Zrekonstruované historické stavení v podhůří Jizerských hor, v tichém a zdravém prostředí chráněném letitými jasany.

Říká se, že nějaký čas zde pobýval i správce frýdlantského zámku. Písemné zmínky o našem „zámečku“, jak místní dlouhá léta obydlí přezdívali, sahají až do pol. 19. stol. Při rekonstrukci stavení jsme se snažili použít co nejvíce přírodního a zároveň regionálního materiálu, selského rozumu, citu k historii a okolní přírodě.

Věříme, že takový je i náš apartmán: akorát tak romantický, přívětivý, praktický i ekologický. Prostě takový, jaký bychom sami rádi navštívili během naší ideální dovolené.

Nebudete zde rušeni žádnými dalšími hosty, apartmán Sny pod jasany je jen jeden, zcela oddán vašemu soukromí. Přejeme krásné sny pod jasany!

Sny pod jasany