Ještěd Ski School - Kubíkova lyžařská škola

GSM: +420 778 777 340
E-mail: skischool@skijested.cz
Web: www.skijested.cz

Profesionální lyžařská a snowboardová škola, která vám pomůže s prvními krůčky.

Lyžařská škola je plná certifikovaných a pohodových instruktorů, kteří vás nebo vaše děti naučí jak na lyžích, tak na snowboardu. Začneme společně na největší výukové ploše v ČR Maxiland se 100metrovým vlekem Poma, dvěma pojízdnými pásy o délce 42 a 32 metrů a dětským snowparkem o celkové rozloze 8.000 metrů čtverečných. Přes cvičnou sjezdovku Bucharka nebo modré Pláně se dostaneme na červené sjezdovky.  V případě, že už na lyžích umíte, nabízíme kurz na vybroušení techniky a zvládnutí naší nejtěžší sjezdovky Slalomák. Naši instruktoři mluví také anglicky a německy.

• největší cvičná plocha v okolí - Maxiland
  • dva pojízdné pásy a další atrakce pro děti
  • 100 metrů dlouhý vlek Poma
  • dětský snowpark NITRO