Ještěd Ski School - Kubíkova lyžařská škola

GSM: +420 778 777 340
E-mail: skischool@skijested.cz
Web: www.skijested.cz

Profesionální lyžařská a snowboardová škola, která vám pomůže s prvními obloučky i pokročilýlmi technikami jízdy.

Lyžařská škola je plná certifikovaných, pohodových a jazykově vybavených instruktorů, kteří vás nebo vaše děti naučí jak na lyžích, tak na snowboardu. Začneme společně na největší výukové ploše  Kubík FunPark, kde je pro klienty připraveno kompletní zázemí a moderní výukové prvky (2 posuvné pásy, 1 dětský vlek poma, atrakce). Pokračovat můžeme rovnou na ostatní sjezdovky ve středisku včetně rodinné Nové Skalky. V případě výuky na sjezdovce Nová Skalka, je nutné si zakoupit skipas.

V případě, že už na lyžích umíte, nabízíme i výuku pro dospělé na vybroušení techniky.

Ještěd Ski School, autor: Skiareál Ještěd

Ještěd Ski School