Koupaliště Český Dub

Vyžití: skokanský můstek
Vybavení: WC
Možnosti sportovního vyžití: hřiště

Koupaliště se nachází v rekreační oblasti za městem. Návštěvníkům jsou k dispozici travnaté odpočinkové plochy.

Koupaliště leží nedaleko za městem. Jedná se o koupaliště ve volné přírodě s travnatou pláží.

Rozměry: 150 x 100 m

Hloubka: do 3 m

Poloha: 2 km jižně od města

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na stránkách Krajské hygienické stanice www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Koupaliště Český Dub