Tyto stránky obsahuji funkci hlasového asistenta, který slouží ke čtení obsahu stránky. Pokud chcete hlasového asistenta používat, stiskněte klávesu: eS -. Pokud chcete znát podrobnosti o jeho ovládání zmáčkněte klávesu: N.
Používat hlasového asistenta | Nepoužívat hlasového asistenta | Trvale deaktivovat hlasového asistenta | Nápověda hlasového asistenta
Pro uzavření této informace klikněte zde.
Na hlavní menu se dostanete klávesou: Há ----. Na doplňkové menu se dostanete klávesou: eM ---- . Pro čtení článku stiskněte: Pé ----. Pokud budete procházet jednotlivé elementy klávesou TAB, budou se Vám názvy jednotlivých odkazů předčítat. Na obsah článku se dostanete klávesou: Cé ----. Jednotlivé položky menu procházíte klávesou TAB.
Aktuálně se nacházíte na stránce:
Čekejte prosím, než se načte zvukový soubor...

Penzion Rudolf

Jizerské hory

U Vleku 53
Liberec, 460 14

GSM: +420 777 249 499
E-mail: penzion@penzion-rudolf.com, penzion.rudolf@email.cz

Kapacita

Celková kapacita lůžek: 37
Přistýlky: 7
Celkový počet pokojů: 10
Druhy pokojů: 2 lůžkové, 3 lůžkové, 4 lůžkové, apartmá
Počet 2 lůžkových: 2
Počet 3 lůžkových: 3
Počet 4 lůžkových: 1
Počet apartmá: 3

pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV na pokoji TV ve společenské místnosti WiFi konferenční místnost zahrada, terasa vybavení pro školení taneční parket dětské hřiště / dětský koutek půjčovna sportovních potřeb parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována trezor
Doplňkové služby: snídaně polopenze

Penzion Rudolf se nachází v malebné liberecké čtvrti Rudolfov v Jizerských horách v těsné blízkosti Bedřichova a Liberce.

Ubytování ve dvou, tří či čtyřlůžkových pokojích nebo v apartmánech. Pokoje jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, lednicí a televizí. K dispozici je infrasauna, wi-fi připojení, parkování. Pro nejmenší možnost zapůjčení postýlky, vaničky i dalších potřeb.

Výběr z nabídky snídaně, polopenze či plná penze. Pro děti jsou celoročně pořádány speciální animační programy.

Celý penzion je plně nekuřácký. Po předchozí domluvě lze zajistit dopravu z libereckého nádraží. Ideální nejen pro rodinné dovolené, ale i k pořádání firemních školení, oslav, večírků či sportovních soustředění.

Ceník

Výhodou je blízkost Liberce, který jako každé velké město nabízí spoustu dalších příležitostí pro sportovní (Aquapark, plavecký bazén), kulturní (IQ park, iQlandia, Divadlo F. X. Šaldy) či jiné vyžití (např. Dinopark, zoologická zahrada, botanická zahrada, restaurace, bary).

Léto:

Turistika, odpočinek, relaxace. Tři pilíře, které nabízí Penzion Rudolf v Rudolfově v Jizerských horách.

Desítky kilometrů turistických tras v krásné přírodě Jizerských hor. Stovky historických zajímavostí, rozhledny, vodní nádrže a v sezoně houbařské žně. Na své si přijdou turisté pěší i cyklisté.

Zima:

Lyžování, turistika, odpočinek. Tři základní pilíře pro dovolenou, které nabízí Penzion Rudolf v Rudolfově v Jizerských horách.

Lyžování v Bedřichově (2 km), na Ještědu (8 km) nebo na Tanvaldském Špičáku (16 km) nabízí tratě pro všechny lyžaře či vyznavače snowboardu – zkušené i začínající, malé i velké. Běžkaři ocení blízkost Jizerské magistrály (0,5 km) či běžeckého areálu v Bedřichově (2 km).

Po domluvě lze zajistit dopravu ke sjezdovkám.

Příloha

Fotogalerie

Penzion Rudolf, autor: Penzion Rudolf

Penzion Rudolf

 
Penzion Rudolf, autor: Penzion Rudolf

Penzion Rudolf

 
Penzion Rudolf, autor: Penzion Rudolf

Penzion Rudolf

 
Penzion Rudolf, autor: © Penzion Rudolf

Penzion Rudolf

 
Penzion Rudolf, autor: © Penzion Rudolf

Penzion Rudolf

 
Penzion Rudolf, autor: © Penzion Rudolf

Penzion Rudolf

 
 
 
 

Město Hejnice

Nádražní 521
463 62 Hejnice

tel. +420 482 322 211
e-mail: info@mestohejnice.cz
Datová schránka ID: 6rsbedk
Bankovní účet: 19-0984938359/0800

Úřední hodiny

pondělí, středa
8.00 - 11.30 hod.
12.00 - 17.30 hod.

 
load