Jizerské hory

Druhy pokojů: apartmá
Počet apartmá: 7

Cyklisté vítáni: ANO
pokoj s vanou / sprchou pokoj s vanou / sprchou pokoj s WC TV ve společenské místnosti WiFi možnost vaření gril, ohniště zahrada, terasa dětské hřiště / dětský koutek parkoviště parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: praní, žehlení

Penzion U Zvonu leží mezi obcemi Janov nad Nisou a Bedřichov v části zvané Hraničná v rekreační oblasti Jizerské hory.

Penzion U Zvonu – ubytování

Penzion nabízí 7 apartmánů po 4–5 lůžkách, přičemž každý apartmán disponuje vlastním sociálním zařízením, apartmán Komfort má navíc kuchyňský kout.

Penzion U Zvonu – stravování

Penzion neposkytuje žádné stravování, ubytovaní mají k dispozici společnou kuchyň s 3 chladničkami s mrazákem, 2 mikrovlnnými troubami, 2 sporáky a veškerým potřebným nádobím včetně rychlovarných konvic.
V jídelně s barem je 34 míst k sezení a výčepní zařízení plně k dispozici.

Penzion U Zvonu – vybavení

Venkovní ohniště, rozlehlá terasa situovaná na jih, společenská místnost, připojení k internetu, vlastní parkoviště.
Ubytovaní mají zdarma parkování, palivové dřevo a v ceně jsou zahrnuty ceny za energie, vodu a úklid pokojů.
Dále se v penzionu nachází úschovna na kola a lyže.

Penzion U Zvonu – společenská místnost, autor: Penzion U Zvonu

Penzion U Zvonu – společenská místnost