Liberecký tenisový klub

Web: www.ltkliberec.cz

Počet kurtů: 11
Další možnosti: občerstvení, parkoviště

Liberecký tenisový klub se nachází v atraktivní lokalitě v blízkosti Zoologické zahrady. Uživatelům skýtá velmi příjemné prostředí a kvalitní zázemí.

V letní sezóně jsou k dispozici 10 antukových kurtů a jeden kurt s pevným povrchem. V zimním období je možno pro sportovní vyžití využít tři antukové kurty v nafukovací hale.

Zázemí kurtů doplňuje restaurace s kapacitou 100 míst a letní terasa odkud je možno při popíjení široké škály nabízených nápojů pozorovat výkony ostatních hráčů. K dispozici je také parkoviště.

Pro nečleny je nutná telefonická rezervace.