Squash - Relax centrum Olympia

Web: www.hotelolympia-cl.cz/relax_centrum.html

Počet kurtů: 2
Další možnosti: občerstvení, parkoviště

Squash centrum, které je součástí hotelu Olympia, nabízí dva kurty certifikované světovou squashovou federací, šatny a sociální zařízení. Hotel se nachází ve městě Česká Lípa.

Upozornění: vstup na kurty je možný pouze ve sportovní obuvi se světlou, resp. nešpinivou non marking podrážkou.

V areálu Relax centra se také nachází Sport bar, nabízející občerstvení, teplá či studená jídla a širokou nabídku nealkoholických i alkoholických nápojů.

Po - Ne 8:00 - 20:00