Přírodní koupaliště Chrastava

Sportovní 32
Chrastava, 463 31

Web: www.chrastava.cz

Typ zařízení: rybník, jezero, přírodní koupaliště
Vyžití:
Vybavení: kabiny, převlékárny, sprchy, WC, občerstvení, restaurace, dětský koutek, bezbariérový přístup
Možnosti sportovního vyžití: stolní tenis, plážový volejbal

Koupaliště se nachází za městem Chrastava u fotbalového hřiště ve Sportovní ulici.
Jsou zde k dispozici venkovní sprchy, WC pro návštěvníky, dětský koutek a kiosek. Návštěvníkům jsou k dispozici travnaté odpočinkové plochy a hřiště pro plážový volejbal.

Rozměry: 40 x 20 m
Hloubka: do 3 m

Aktuální informace o kvalitě vody najdete na: www.khslbc.cz v sekci Vody ke koupání.

Červenec - Srpen Po - Ne 10:00 - 19:00

Základní vstupné