Squash – penzion Krakonošovo zátiší

Počet kurtů: 1
Další možnosti: občerstvení, parkoviště
Druh kurtů: vnitřní

Součástí penzionu Krakonošovo zátiší je kurt na squash. Penzion se nachází v obci Poniklá, v regionu Krkonoše.

Squashový kurt v penzionu byl mezi prvními zřízenými kurty v České republice vybudovaný ve spolupráci s juniorským mistrem Evropy Milošem Pokorným ml. a je hojně využíván pro squashová soustředění předních českých klubů, ze kterých pocházejí nejen hráči republikové, ale i evropské úrovně.

Kompletní vybavení (obuv, míček, rakety) k zapůjčení.