Jízdárna Žák

Horní Bukovina, 295 01

GSM: +420 775 695 599
Web: www.jizdarnazak.com

Nabídka jízdárny: krytá jízdárna, vyjížďky, ustájení, výcvik koní, jezdecká škola, kurzy, jezdecká škola, kurzy, průvodce na vyjížďky

Jízdárna Žák se nachází v obci Horní Bukovina asi 5 km od Mnichova Hradiště v regionu Český ráj.

Slouží jak pro začátečníky tak pro pokročilé jezdce a posloužit může i skupinám (mládeže i dospělých). Jízdárna disponuje stájemi, venkovní i krytou jízdárnou.

Dle dohody na objednávku.

vyjížďka - 60 min.
Plné vstupné:350,00 CZK