Rekreační zařízení Jizerky

Počet chatek celkem: 14
Počet 5 lůžkových chatek: 14

Sportovní vyžití

Sportovní vyžití: tenis, stolní tenis, petanque, minigolf, půjčovna kol, půjčovna sportovních potřeb

WiFi zahrada, terasa půjčovna kol půjčovna sportovních potřeb parkoviště pro autobusy zvířata akceptována
Doplňkové služby: snídaně polopenze plná penze

Vybavení kempu

Vybavení kempu: recepce restaurace elektřina obchod směnárna hřiště, sportoviště dětské hřiště ohniště toalety sprchy kuchyňka pitná voda teplá voda nádobí lednice televize internet

Vybavení chatek

Vybavení chatek: elektřina WC nádobí lednice sprcha lůžkoviny

Rekreační zařízení Jizerky nabízí ubytování v nádherném prostředí regionu Jizerské hory, v obci Bílý Potok, v takzvaném Trojzemí.

Rekreační zařízení Jizerky - služby:

Rekreační zařízení nabízí útulnou restauraci typu rychlého občerstvení, společenskou místnost,  (stolní tenis, stolové hry), učebny vhodné pro školení (cca. 40 osob), společnou kuchyň, kurt na volejbal, minigolf, ping-pong, ohniště, dětské hřiště.

Půjčovna a úschovna kol.

Rekreační zařízení Jizerky - aktivity:

V okolí je mnoho turistických cílů pro lyžaře, pěší turisty i cykloturisty: Paličník, Ořešník, Frýdlantské cimbuří, Krásná Máří, vodopád Černého potoka, rozhledna na nejvyšší hoře Jizerských hor Smrk, Obří sud Lázně v Libverdě, bazilika navštívení panny Marie v Hejnicích, státní zámek Frýdlant a další.

Prostředí je ideální pro turistiku, cykloturistiku a ozdravné pobyty. Především vyasfaltovaná síť cyklostezek vybízí k výletům na horských kolech po celém území Jizerských hor a okolí.

Nově cykloturisté využívají Singltrek pod Smrkem, nejvyšší horou Jizerských hor. Nejbližší nástupní místo na Singltrek je u Obřího sudu v Lázních Libverda.

Školní pobyty

Rekreační zařízení Jizerky je vhodné pro pořádání školních a zájmových pobytů.

Duben - Říjen --

Parkování